Atlantis: jaunu brīnumu Dubai

Dubaija ir nebeidzams pārsteigums. Miljoniem tūristu apmeklējumu Emirate katru gadu, jo tie piesaista amazing ērtības tā piedāvā. Skaits atpūtnieku ierodas emirāts ir sagaidāms, ka turpinās pieaugt nākamajos gados.

Atlantis ir jauna brīnumu Dubai. Tas ir augstas klases viesnīcu iedvesmu mīts Atlantis, leģendārais sala, kas - saskaņā ar stāstu teicis, Platons - nogrima okeānā.

Šis arhitektūras brīnums ir veidots uz lielāko mākslīgo palmas formas salas jebkad uzbūvēta pasaulē: Palm Jumeira. Būvniecība šī septiņu zvaigžņu viesnīcā - tā iezīmes diviem torņiem, kas saistīti ar arku - ir izmaksājusi 1,5 miljardus dolāru. Tā ir balstīta uz 113-acre jomā. Tā ir 1.539 plašas telpas, 17 restorāni, vairāki bāri un atpūtas telpas, augšējā veikaliņi un daudz atpūtas iespēju, ieskaitot spēļu laukumus bērniem, privāto pludmali un Aquaventure - ūdens atrakciju parku ar ļoti slaidiem paredzēts leģendārās niršanas.

166 arābu stila apartamenti aizmirst zils ūdeņos, Arābijas līča, bet tas vēl nav viss! Atlantis piedāvā apbrīnojams viedokli saskaņā jūru too! Ir milzīgs ūdens akvāriju zem viesnīcas - kas uzņem vairāk nekā 65.000 jūras radības, kuru vidū ir vaļu haizivs - un dažas telpas nepievērst uzmanību jūras dibena.

Bridge Suite ir bottonhole ziedu Atlantis. Tas ir 900-kv.m. suite izmaksu 18.500 € par nakti. "Normal" telpās, bet izmaksas € 300 par vienu nakti aptuveni.

Atlantis ir kļuvusi par vienu no identitāti Dubai zīmes, bet ekologus varējusi apstrīdēt tās costruction, kā viņi apgalvo, ka ēka mākslīgo salu, kurā tas ir radījis neatgriezenisku zaudējumu koraļļu rifu.

Back Arhīvs

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB