Lieldienas 2010: zemu izmaksu īpašības noma Eiropā

Lidojumus par zemām cenām un īpašiem piedāvājumiem ir veicināt atpūtniekiem doties uz ārzemēm par Lieldienām.

Francijā, Spānijā, Apvienotajā Karalistē un Itālijā, kā arī vairākās Eiropas pilsētās, piemēram, Amsterdamā, Berlīnē, Barselonā, Prāgā un Budapeštā ir visvairāk vēlamo galamērķi.

Neatkarīgi no viesnīcām, ceļotājiem būs atrast plašu ērtu māju īre. Cenas dzīvokli diviem cilvēkiem Parīzē sākt no 50 euro par nakti, bet par villa par seven guests ar private baseins price is 85 € / dienā. Tūristi var arī izvēlēties videi draudzīgas mājas - Francijā, Anglijā, Spānijā, Portugālē, Īrijā un Itālijā - kuru īpašnieki ir izdarīts, saudzējot vidi, atbalstīt vietējo kopienu un veicinātu tipisku produktu. Var īrēt nelielu dzīvokli diviem cilvēkiem, kas Hampshire 270-380/week vai divvietīgā numurā par 50 € / nakts ekoloģiskā "Posada" Asturias (Spānija).

Itālijā ir lieliskas atlaides atpūtniekiem, kas grāmatu viņu palikt mājās īre līdz marta beigām. Trentino Alto Adige ir vadošais galamērķis Lieldienu brīvdienas. Bedsit centrā Corvara - tuvu slēpošanas kūrortiem - izmaksas 50 € / dienā, bet cena par divām roomed dzīvokli "baita" - Alpine patvērumu - var maksāt € 140, un cena mazliet videi -frinedly Chalet uz sešiem viesiem ir 35 eiro / personu.

Toskāna ir vēl viens ideāls brīvdienu galamērķi, un piedāvā plašu īpašību īre: akmens dzīvokļi ar terasi pirmajā stāvā, zemnieku mājas ar baseinu, 18.-gadsimta medību villas ieskauj akmens ozoli un cipresēm.

Toskāna ir viens no visvairāk noejošs investīciju galamērķiem Itālijā, pateicoties skaistumu tās slīdošo ainavu un tās kultūras bagātības. Aizjūras investori ir ieinteresēti iegādāties lauku īpašumu, lai pārvērstu tos brīvdienu mājās. Toskāna piedāvā relaksējošu atmosfēru ar atpūtniekiem, weekenders un dienu trippers. Tā mājotne enchanting pilsētām, kas lepojas ar izcilu mākslas un kultūras mantojumu. Ir burvīgs smaržīgs vīna dārziem un maigu slīdošo laukos, kā arī aizraujošu kobalts jūras reģionā. Sešas vietas - piemēram, veco pilsētas Florences un Sjēnas ir iekļautas sarakstā Pasaules mantojuma vietas, UNESCO. Semplicemente Vacanze piedāvā lielisku brīvdienu nomas iespējām Toskānā.

Apūlija ir kļuvusi iemīļota atpūtas un nekustamā īpašuma ieguldījumu galamērķi. Aizjūras pircēji izvēlas Apūlijas un Salento iegādāties otrās mājas, lai izmantotu to kā savu brīvdienu mājas, lai buy-to-let reģionā ieguldījumiem vai pārveidot to tūristu objekta.

In Apūlija un Salento ir iespējams nomāt lauku akmens īpašības, vēsturisku dzīvesvietām, restaurēta 18.-gadsimta "trulli", ieskauj olīvu birzis un apbrīnojams skaistums, skaistas mājas šajā krāsains laukos un villas ar skatu uz pārsteidzošu kristāla skaidra jūras.

Ischia un Tyrrenian jūru, Porto Rotondo Sardīnijā, Assisi un Spoleto mierīgā reģionā Umbrijas - zaļā sirds Itālija - ir par daudz pievilcīgāku vietu pavadīt Lieldienu un vasaras brīvdienas, vai tikai nedēļas nogalē.

Ir iespējams arī palikt uz ārzemēm - ne tikai Lieldienas - pilnīgi bez maksas pievienoties tīklam, kas veicina apmaiņu ar nekustamo īpašumu uz brīvdienām.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, ir iespējams izvēlēties ļoti savdabīga izmitināšanas veidus. Francijā - Provansā - ir iespējams palikt tipisks mongoļu "yurta" par 25 € / nakts, vai kuba formas mājas ar caurspīdīgu augšējo robežu 90 eiro / nakts divām personām.

Back Arhīvs

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB