Rokasgrāmata mājas pārdevējiem

Rokasgrāmata mājas sellersThere ir daudz lietas, kas jāņem vērā, pārdodot mājas. Pirmkārt, ir nepieciešams paturēt prātā, ka tirgus virza cenu.

Mājas pircēji meklē labi piedāvājumi, bet pārdevēji var saņemt lielu peļņu, pārdodot savu īpašumu, ja tiem ir spēcīgs kapitāla ieguldījumu pozīcija, protams, tām jābūt iespējai pārdot savus nekustamo īpašumu par ļoti konkurētspējīgu cenu. Home pircēji ir ļoti vērstas uz cenu, tāpēc mājas pārdevēji, kas ir jāpārdod sava īpašuma, var uzlikt par pienākumu to pārdot par zemu cenu. Pārdevēji, kuriem ir zems kapitāla ieguldījumu pozīcija, var sazināties ar savu hipotēku sabiedrība un mēģiniet veikt īsu pārdošanu.

Tie, kas pārdod savas mājas, jo tiem nepieciešams vairāk vietas, var apsvērt investē remodeling viņu esošās mājas, nevis pārdodot pārcelties uz citu māju.

Pārdošana mājās nav viegls jautājums. Pircēji var izstāties no pārdošanas, pat pēc tam, kad veikta piedāvājumu.

Gudri pārdevēji un nekustamā īpašuma aģentiem, vienmēr atgādināt pircējam par ieguvumiem un kvalitātes īpašības mājās piedāvā, lai izvairītos no "pircēja sirdsapziņas", kas ir diezgan izplatīts starp mājas pircēji. Tām vajadzētu izcelt no īpašuma pārdošanas vērtību un priekšrocības, tā lepojas, piemēram, tās atrašanās vietu un ērtības pieejamas neibourhood. Būtisku naudas noguldījums ir arī efektīvs veids, kā piešķirt saistības pircējam pārdot.

Pārdevēji un to pārstāvjiem ir jāstrādā, lai aizstāvētu cenu īpašumu. Tām būtu jāsadarbojas ar vērtētāja nosakot vērtību, mājas pārdošanai. Tām vajadzētu pievērst uzmanību informāciju, kas apliecina nekustamā īpašuma vērtību.

Lai slēgt darījumu veiksmīgi, ir nepieciešams rakstīt apstākļiem un situācijas uzmanīgi, iekļaujot konkrētu termiņu pabeigšanai.

Pirms tirdzniecības īpašumu pārdošana, ir ieteicams pārdevējiem ir pirms pārbaudes, lai risinātu jautājumus, atklājās pārbaudes pirms sniegt ziņojumu pircējam.

Anyway, vissvarīgākais ir, lai izlemtu iepriekš grafiks saziņa ar visām iesaistītajām pusēm darījumā, lai saglabātu everyone vērsta uz darījumu un iegūt veiksmīgu pārdošanu

Back Arhīvs

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB